AKTUALITY

A19/5AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Od pondělí 24. 5. mohou do DM nastoupit všichni středoškoláci bez výjimky. Testování jednou týdně stále platí, s vychovatelem ho absolvujete po příjezdu v neděli nebo v pondělí ráno v Klubu DM, který je na to zařízen. Pokud budete mít potvrzení ze školy, předložíte ho při příjezdu do DM. Ostatní hygienická opatření (respirátory, větrání, úklid) stále platí. Ukončení ubytování, přihlášky na příští rok atd. řešte s vychovateli co nejdříve.


A30/4AAAAA

Od neděle 2. 5. se mění povinnost testování, ubytovaní jej budou absolvovat už jen jednou týdně (neděle, pondělí při příjezdu nebo ve škole). Stravování pokračuje normálně od pondělí snídaní, objednávejte si včas. Hygienická opatření zůstávají v platnosti.


A21/4AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Od neděle 25. 4. 2021 bude zahájen provoz DM pro vybrané skupiny studentů (praktická výuka, maturanti apod., více čtěte zde). V Klubu DM bude vytvořeno testovací stanoviště, kde se bude testovat na COVID-19 každý, kdo nebude mít potvrzení o negativním testu ze školy či bydliště (více viz níže). Zvýšená hygienická opatření pro pobyt v DM zůstávají stále v platnosti; více zdeStravování bude možné zajistit v případě většího zájmu a to od úterý 27. 4. Objednávat můžete v neděli a pondělí do 8 hod. (bližší informace na tel. 777 039 292).


Návod k testování
Testování v DM

 

 

 

 

 

 


► MŠMT instruktáž pro školy
(YouTube)